Baza noclegowa

Kompleks hotelowo-konferencyjny w Goniądzu
ul. Nadbiebrzańska 32, 19-110 Goniądz

Powered by Cincopa WordPress plugin

OPIS: kompleks hotelowo – gastronomiczny z około 100 miejscami noclegowymi, pięknie zagospodarowanym terenem i BIEBRZAŃSKIM CENTRUM KONFERENCYJNYM.
Niepowtarzalny klimat wnętrza hotelowego tworzy unikatowa kolekcja zegarów, obrazów oraz porcelany. Bazę gastronomiczną stanowią stylowa jadalnia oraz Gospoda Bartla z ciekawą aranżacją wnętrza, nawiązującą do bogactwa otaczającej przyrody. Spotkanie z naturą rozpoczyna się już na terenie ośrodka będącego szlachetnym parkiem wraz z kompleksem stawów wędkarskich z licznymi miejscami do relaksu i odpoczynku (altany, oczka wodne, mała architektura). Wygodny dostęp do rzeki ułatwia molo. Jest tu cisza i spokój z dala od komunikacyjnych szlaków.

Obejrzyj cennik ośrodka, następnie sprawdź dostępność wypełniając poniższy formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko os. zamawiającej

Twój e-mail (wymagane) i nr telefonu

Planowany termin pobytu i rodzaj pokoju

Agroturystyka nad Biebrzą
16-310 Sztabin, ul. Polna 50

Powered by Cincopa WordPress plugin

OPIS: Działalność turystyczną prowadzimy od 1999 roku. W tym czasie nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami turystycznymi, dzięki czemu nabyliśmy doświadczenie i jesteśmy w stanie sprostać najwybredniejszym Państwa wymaganiom. it – prowadzimy całodobowy punkt informacji turystycznej BPN i Podlasia. Kategoryzacja obiektu agroturystycznego  -  * * * Posiadamy zróżnicowaną bazę noclegową rozmieszczoną w promieniu 3 km tak, aby można było zaspokoić potrzeby indywidualnego gościa i grupy zorganizowanej.

Noclegi już od 25 zł / os.  Sprawdź dostępność teraz, wypełnij poniższy formularz kontaktowy:

Imię i Nazwisko (wymagane)

Twój e-mail (wymagane)

Planowany termin pobytu

Komentowanie wyłączone.


Tweeter button Facebook button Youtube button

Videos, Slideshows and Podcasts by Cincopa Wordpress Plugin